שם המשתמש והסיסמא הראשוניים הם מספר תעודת הזהות ללא אפסים מובילים.
hohohoh
hohohoh

הסברה ישראלית

אין זה משנה מדוע אתם יוצאים לחו"ל, מטעם העבודה או באופן פרטי, בקבוצה או כבודדים, באם אתם תיירים או תרמילאים, נוסעים באופן מאורגן או במשלחת מטעם, בכל מגע שלכם עם מי שאינו מכיר את ישראל, אתם משאירים משהו מעצמכם ומשהו מישראל.

אולי תופתעו לשמוע, אבל רוב האנשים בעולם, לא ממש יודעים הרבה על ישראל האמיתית, רבים מכירים את ישראל באמצעות התנ"ך ולכן, לא מפליא לשמוע שהם מאמינים במיתוס הגמלים. אחרים מכירים את ישראל דרך התקשורת, שמעצימה את נושא הסכסוך.

אין לי ספק שלהיות ישראלי זאת זכות. זהו נכס, שמגיע עם המדינה, וזוהי גם מעמסה, כי להיות ישראלי היום זה לא קל.

מדינת ישראל, ב-62 שנות קיומה, הגיעה להישגים בכל התחומים ורכשה מקום של כבוד בין המדינות המפותחות. אך לצד אלו, מדינת ישראל מתמודדת חדשות לבקרים עם אויבים הקמים עליה ומבקשים להשמידה, עם ביקורת מחוץ ועם שורה אדירה של מיתוסים ודעות קדומות שאין להם אחיזה במציאות שבה אנו חיים.

ישנן דעות קדומות שגורמות לנו לחייך וקל מאוד לבטלן, מנגד ישנם דברים שקשה להתמודד איתם: ישראל נתפשת כמדינה שאין בה סובלנות, שאין בה חמלה, מדינה הששה אלי קרב; ואנו, הישראלים, נתפסים כגסי רוח וחצופים.

כולנו יודעים שמדינת ישראל משוועת לשלום עם שכניה, ושרוב רובם של הישראלים דווקא יודעים להתנהג בחו"ל כיאות, אבל ברגע שדעה מוטבעת, ברגע שמיתוס נטמע - קשה לשנותם. קשה, אבל לא בלתי אפשרי!

ביכולתנו לחולל שינוי! 
לכל אחד מכם יש את היכולת לשפר את תדמיתה של ישראל בעולם, יש לכם הכוח להגן על דימוי המדינה ועל כבודם של הישראלים, וזאת באמצעות הסברה, העברת עובדות ומסרים נכונים, התנהגות נאותה, המכבדת הן את האנשים והמקומות שבהם אתם מבקרים, והן את המקום שממנו אתם מגיעים.