שם המשתמש והסיסמא הראשוניים הם מספר תעודת הזהות ללא אפסים מובילים.
hohohoh
hohohoh

מגיע לכם

טיפול י פרט: סיוע בכל בעיה אישית מול המרצים, מזכירויות החוגים, מדור שכר לימוד ורשויות האוניברסיטה.
אנו מזמינים כל סטודנט, עם כל בעיה שהיא , להיעזר בצוות המשרד . לעיתים, הסטודנט מרגיש אבוד בתוך המערכת הגדולה והסבוכה של האוניברסיטה. אנחנו פה, בשביל לכוון, לייעץ, ולפתור בעיות.
 
יוצאים למילואים ולא רוצים להיות מנותקים? הגיעו עם צו המילואים לאגודה (48 שעות לפני היציאה למילואים), השאירו פיקדון של 130 שקלים (בצ'ק או מזומן) וקבלו נטסטיק עם גלישה חופשית לכל תקופת הצו!
השירות על בסיס כל הקודם זוכה.

ליקויי למידה סטודנט אשר מוכר כלקוי למידה, זכאי לקבל סיוע אקדמי מהמשרד. יש להציג אישור מיה"ל על אבחון לקות למידה בכדי לקבל את הזכאות להטבות.
 
בנק בחינות: אגודת הסטודנטים מפעילה מאגר ממוחשב של בחינות ופתרונות, כמעט מכל הקורסים והמחלקות באוניברסיטה משנים קודמות באתר אגודת הסטודנטים. על מנת לשפר ולהגדיל את המאגר אנו מעניקים תווי "רב-תו" בסכומים שונים עבור חומרי הלימוד שאתם מעבירים לנו, בהתאם לטבלת המחירים המעודכנת באתר תחת הלשונית "הוספת מבחנים וסיכומים".
השירות ניתן לסטודנטים חברי אגודה בלבד.
 
סטודנטים שבים ממילואים סטודנטיות יולדות:
 אגודת הסטודנטים מצדיעה לחיילינו, בהצגת האישורים המתאימים יקבלו הסטודנטים  סיוע באמצעות שיעורי עזר, כרטיסי צילום ושי . לקבלת מידע מפורט על ההטבות ועל האישורים שיש להציג למשרד -לחץ כאן.
שירות זה ניתן גם לסטודנטיות אשר נמצאות בחופשת לידה. לקבלת מידע מפורט על ההטבות ועל האישורים שיש להציג למשרד -לחץ כאן.
הזכאות להטבות נעשית ע"י חישוב בהתאם לימי לימודים אותם הפסיד הסטודנט/ית במשך שרות המילואים או חופשת הלידה.
 מאגר מורי עזר במחיר מסובסד לסטודנטים: כל סטודנט אשר זקוק לשיעורי עזר יכול להיעזר במאגר המורים של האגודה. למאגר לחץ כאן

תרגומים: משרד אקדמי מפיק תרגומים בקנה מידה נרחב בכל החוגים.
 אם נתקלתם בקורס בו הסילבוס באנגלית ואתם מעוניינים לתרגם, ניתן לפנות לנציג החוג בבקשה לתרגום החומר בקורס.
כמו כן, קיים מאגר גדול של מתרגמים העובדים עם האגודה אשר יכולים לסייע לכל סטודנט המעוניין לתרגם באופן פרטי במקצועיות ויעילות. לכניסה למאגר לחץ כאן.
 

"סנגוריה": סיוע לסטודנטים חברי האגודה הזקוקים לייעוץ טיפול וייצוג בוועדות משמעת.
סטודנטים רבים שביצעו ביודעין או שלא עבירת משמעת מגיעים לוועדות המשמעת . העונשים הניתנים לסטודנט הנמצא אשם , הינם החל מנזיפה ועד הרחקה מהאוניברסיטה, תלוי בחומרת העבירה.
כל סטודנט אשר מגיע למעמד הלא נעים יקבל את מלוא השירות, הליווי , ההדרכה והתמיכה מצוות המשרד אשר יעמוד לרשותו.
הניסיון מראה כי השימוש בסנגור מטעם האגודה מסייע משמעותית לסטודנטים העומדים בפני וועדת המשמעת ומפחית במידה ניכרת את העונשים הצפויים להם- לדוגמא: החטא ועונשו: מדריך מקוצר
ספריית השאלה: למה לקנות...?
המשרד מפעיל ספרייה בה הסטודנטים יכולים להשאיל ספרי לימוד בעלויות נמוכות למשך סמסטר אחד ועד שנת לימודים שלמה. עלות ההשאלה נעה בין 20-25₪, תלוי במחירו של הספר. כמו כן יש להשאיר פיקדון בצ'ק או מזומן אשר מוחזר עם תום ההשאלה. לרשימת הספרים לחץ כאן.
כמובן שנשמח ולהרחיב את הספרייה באם יש צורך. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לנציג החוג בבקשה לקניית ספר שאינו קיים, ואנו נעשה ככל שביכולתנו לספק את הספר המבוקש. לפרטים ניתן לפנות למשרד אקדמי.
ייצוג בועדות
חבר ועד אקדמי מייצג את הסטודנטים בועדות השונות של האוניברסיטה: ועדת סנאט, ועדת חריגי שכר לימוד ועוד בכל בעיה (ובמיוחד בנושא חריגי שכר לימוד) מומלץ לפנות למשרד אקדמי על מנת שהייצוג יהיה אפקטיבי.
 
·       כל השירותים הנ"ל ניתנים לחברי האגודה בלבד.