שם המשתמש והסיסמא הראשוניים הם מספר תעודת הזהות ללא אפסים מובילים.
hohohoh
hohohoh

תארים מתקדמים

סטודנט/ית לתואר שני /דוקטורט ? המדור לתארים מתקדמים נוצר עבורכם 

אגודת הסטודנטים פועלת ללא לאות למען שיפור תנאי הלימודים באוניברסיטת חיפה ומספקת שירותים רבים בכדי להקל על הסטודנטים באחת התקופות המאתגרות בחייהם.

אנו מאמינים כי גם הסטודנטים לתארים גבוהים זכאים להימנות על חברינו וליהנות משלל ההטבות השירותים והליווי הסטודנטיאלי על כל רבדיו בתקופה משמעותית זו ופועלים באופן תמידי על מנת לשפר את השירותים הרלוונטיים עבורכם .

הגיע הזמן להעלות לסדר היום את צרכי הסטודנטים בתארים המתקדמים בקמפוס -

המדור יפעל לייצוג הסטודנטים הלומדים לתארים מתקדמים באוניברסיטת חיפה ברובד האקדמי, החברתי והתרבותי, תוך שיתוף פעולה עם הרשות לתארים מתקדמים של האוניברסיטה.

עומדים על הפרק הקמת מאגרי חומרי לימוד עדכניים בהתאם לקורסי הליבה בחוגים השונים הנלמדים במסגרת התארים המתקדמים ובהתאם לביקוש ולצרכים הצפים על פני השטח. נדאג להעלאת מודעות הסטודנטים להטבות, הזכויות והמלגות שמגיעות לכם מטעם האוניברסיטה ומטעם אגודת הסטודנטים ונקדם שירותים נוספים על פי הצורך מטעמינו .

אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להתאים את סל השירותים שאנו מספקים לצרכי הסטודנטים לתארים מתקדמים ,כמה וכמה מההטבות שנוספו לאחרונה בעקבות פעילות האגודה (כגון:  הוספת מועדון קלאב 365 לתעודת הסטודנט, שירותי עורך דין לענייני עבודה, תעבורה וייעוץ משפטי כללי הכולל חתימת נוטריון על הצהרות, שירותי רכז מס הכנסה וארנונה, תגמולי מילואים ותווי חניה אשר חוסכים לכם זמן וטרטורים, עיגון זכויות ליולדת ולשבים ממילואים ועוד ) הן רלוונטיות במיוחד לציבור הסטודנטים לתארים מתקדמים.  

אנו מודעים לכך שאוכלוסיית הסטודנטים לתארים המתקדמים הינה אוכלוסייה הטרוגנית ובעלת צרכים ייחודיים וברצוננו  לסייע בידכם באפיקים שונים ולספק לכם אוירה תומכת וחוויה סטודנטיאלית בתקופה מאתגרת זו. בכדי להתאים עבורכם באופן אופטימאלי את שירותינו המדור פתוח תמיד להצעות ורעיונות חדשים לשיפור ולייעול השירות הקיים בהתאם לצרכים שתעלו.

רכז תארים מתקדמים

שעות קבלה: 

  • א'- 08:00-17:00
  • ה'- 08:30-17:00 - יש לתאם באמצעות המייל